هفته دولت، روز کارمند

هفته دولت، روز کارمند، سازمان مدیریت پسماند، رباط کریم

هقته دولت، روز کارمند


به مناسبت هفته دولت

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری های شهرستان رباط کریم و بهارستان

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند در جمع پرسنل سازمان به سخنرانی در رابطه با هفته دولت و روز کارمند پرداختند.

سیف الهی : هفته دولت نه تنها تداعی کننده یاد و خاطره فراموش نشدنی دو مجاهد و مبارز ولایتمدار، شهیدان" رجایی" و "باهنر" می‌باشد، بلکه تجلیل از یک تفکر انقلابی است که در ذیل آن، خادمین صادق ملت، در راه خدمت به مردم بصیر و انقلابی کشور عزیزمان ایران اسلامی، سـر از پا نشناخته، تمام هستی خــویش را در طبق اخلاص و فـداکاری قرار داده و در مسیر تحقق اسلام ناب محمدی "صلی الله علیه و اله و سلم" ایفا نقش می‌نمایند.

شهیدان رجایی و باهنر؛ با وفاداری بر اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی و تشکیل دولت مکتبی، در دوران کوتاه، اما پر برکت عمر خود، تلاش نمودند تا در جهت رفع محرومیت، تبعیض و بی عدالتی گام‌های بلندی بردارند، اما با خیانت و جنایت منافقان تروریست تحت حمایت استکبار جهانی، در آتش کینه و دشمنی، پروانه­وار سوختند.

وی افزود: این پیام، دوره طلایی و کوتاه مدت دولت شهید رجایی را منشوری جاودانه و الهام بخش برای تمامی دولت‌های جمهوری اسلامی ایران در بستر تاریخ قلمداد نموده و تصریح کرده است: عملکرد این دو شهید بزرگوار با ویژگی‌های شاخصی چون؛ ولایتمداری، ساده زیستی، استعمارستیزی، پایداری بر اصول و ارزش ها، مدیریت انقلابی و... به عنوان معیاری برای سنجش یک دولت انقلابی محسوب می‌شوند.

شهیدان رجایی و باهنر از فرصت خدمتگزاری به مردم به شایستگی بهره بردند، باشد که همه خدمتگزاران و دلسوزان نظام و انقلاب اسلامی ایران به تاسی از این دو اسوه ایمان، شهادت و خدمت خالصانه، با الهام از رهنمود‌های حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و پشتوانه عظیم مردمی با عزمی راسخ برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، رفاه و سربلندی مردم شریف ایران در شرایط حساس کنونی تلاش کنند.

به همین مناسبت، سازمان مدیریت پسماند شهرداری های شهرستان رباط کریم و بهارستان، به پاس زحمات پرسنل سازمان، دو نفر از کارمندان نمونه سازمان را جهت تجلیل به فرمانداری شهرستان رباط کریم معرفی نموده است.لینک های مرتبط