گرامیداشت هفته دفاع مقدس

به وب سایت سازمان مدیریت پسماند شهرداری های شهرستانهای رباط کریم و بهارستان خوش آمدید

پیام تبریک مدیر عامل محترم سازمان مدیریت پسماند شهرداری های شهرستان رباط کریم و بهارستان به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری های شهرستان رباط کریم و بهارستان: مقارن شدن شروع سال تحصیلی با هفته شکوهمند « دفاع مقدس» تقارنی نیکوست که فضای جامعه را به یاد و خاطره ی شهیدان، متبرک ساخته و پاسداری از حرمت خون شهیدان را یادآور عصاره های پاک انقلاب می نماید. و ما نیز با گرامیداشت هفته دفاع مقدس با آرمانهای امام راحل (ره) و شهدا تجدید میثاق نموده و همواره پیروی از رهبر انقلاب را سر لوحه زندگی خود قرار می دهیم.

شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۱:۴۹ ۰ نظر  بازدید

پیام تبریک مدیر عامل محترم سازمان مدیریت پسماند شهرداری های شهرستان رباط کریم و بهارستان به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری های شهرستان رباط کریم و بهارستان:

مقارن شدن شروع سال تحصیلی با هفته شکوهمند « دفاع مقدس» تقارنی نیکوست که فضای جامعه را به یاد و خاطره ی شهیدان، متبرک ساخته و پاسداری از حرمت خون شهیدان را یادآور عصاره های پاک انقلاب می نماید. و ما نیز با گرامیداشت هفته دفاع مقدس با آرمانهای امام راحل (ره) و شهدا تجدید میثاق نموده و همواره پیروی از رهبر انقلاب را سر لوحه زندگی خود قرار می دهیم.

دوران دفاع مقدس برگ زرینی در تاریخ کشورمان است که آموزه‌ها و پیام‌های ارزشمند آن همچون گنجینه‌ای گران¬بها در تمامی عرصه های سیاسی، اقتصادی ، اجتماعی و حتی زندگی شخصی یکایک مردم ایران زمین راهگشا است و می¬توان از آن بهره برد. جنگ هشت ساله‌ای که بر مردم صبور، مومن و مقاوم ما تحمیل شد و غرور ناشی از این دفاع شرافتمندانه و مقدس ، عصر ما را به میراثی گرانسنگ و جاویدان مبدل کرد و صیانت از دستاوردی چنین ارزشمند ضامن پایداری ‌ نظام مقدس جمهوری اسلامی و کشور عزیز ما ایران خواهد بود.

بی شک اگر آن جانفشانی‌ها و ایثارگری‌ها نبود امروز توان مقابله با توطئه‌ها و فشارهای سنگین قدرت‌های استکباری را نداشتیم. ما به پشتوانه همان رشادت‌ها جایگاه خود را در جهان بعنوان کشوری قدرتمند تثبیت کرده‌ایم و امروزه قدرت های بزرگ جهان در عرصه های مختلف نمی توانند ما را نادیده بگیرد.

سازمان مدیریت پسماند فرارسیدن هفته دفاع مقدس را که برجسته‌ترین افتخارات ملت شهیدپرور ایران در آن به ثبت رسیده است را به عموم هموطنان شریف، همکاران پرتلاش و زحمتکش و صدیق سازمان تبریک عرض می‌کند.


دیدگاه خود را بیان کنید