22 بهمن

22 بهمن، سازمان پسماند، رباط کریم

به وب سایت سازمان مدیریت پسماند شهرداری های شهرستانهای رباط کریم و بهارستان خوش آمدید

یک‌شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ | ۰۹:۵۱ ۰ نظر  بازدید

سخنان مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری های شهرستان رباط کریم و بهارستان در خصوص دهه مبارک فجر

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری های شهرستان رباط کریم و بهارستان:

بیانات مقام معظم رهبری:

((اعلام وفادارى ملت ایران به اصول انقلاب و ابراز تنفر و انزجار از دشمنان اسلام در راهپیمایى 22 بهمن لطف و تفضل الهى است ... حرکت عظیم ملت ایران در راهپیمایى 22 بهمن در تصحیح اشتباهات دوست و دشمن و فرونشاندن غبارهاى فتنه و شبهه، تأثیر بسیارى داشته است.))

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند با صدور پیامی فرارسیدن«۲۲ بهمن» سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

وَالْفَجْرِ، وَلَیَالٍ عَشْرٍ، وَالشَّفْعِ وَالْوَتْرِ، وَاللَّیْلِ إِذَا یَسْرِ

موسم فجر و ظفر، بهانه‌ای است برای آنکه در یادهایمان این اندیشه متبلور شود که کارهای بزرگ، انجام شدنی است؛ اگر و فقط اگر که مردان و زنان بزرگ، عرصه را به‌دست بگیرند. بهمن 57 اگر تاریخ‌ساز شد به‌واسطه دم مسیحایی پیری فرزانه، رهبری آگاه و سیاستمداری اخلاق‌مدار بود که امام و پیشوا و مقتدای یک امت شد و امروز نیز به رغم عروج ملکوتی‌اش، راه و طریقش کماکان با هدایت و رهبری اندیشمندانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مد ظله العالی) باقی‌است.

فجرآفرینان روزهای خاطره‌انگیز انقلاب شکوهمند اسلامی، غرورآفرینانی بودند که روحشان به بلندای آسمان‌ها بود و ضمیرشان به استواری کوه که اگر چنین نبود، توحید کلمه و کلمه توحید را امکان تعریف در مختصات آن روزگار طاغوت‌زده نبود. این سبک و سیاق اندیشه که از سرچشمه زلال بارگاه ربوبی و ربانی نشات گرفته، متاثر است از تعالیم اصیل و پاک اسلام ناب محمدی(ص) که در عصر حاضر هنوز به سان چشمه‌ای جوشان، به شست‌وشوی وجدان انسان‌ها می‌پردازد.

در آستانه جشن‌های گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و ورود به دهه چهارم استقرار نظام مقدس جمهوری‌اسلامی، با گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (قدس سره‌الشریف)، شهیدان گلگون‌کفن انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و جانبازان و ایثارگران گرانقدری‌که برای حفظ این سرزمین و این انقلاب، از جان خود گذشتند و ضمن ادای احترام به ملت شریف ایران ، فرا رسیدن ایام خاطره‌انگیز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و ایام‌الله دهه فجر را از سوی خود و به نیابت از خانواده بزرگ کارکنان سازمان مدیریت پسماند شهرداری های شهرستان رباط کریم و بهارستان، به رهبر معظم انقلاب و نیز به ملت شریف ایران و تمامی آزادی‌خواهان و عدالت‌طلبان جهان تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.


دیدگاه خود را بیان کنید