ماه مبارک رمضان

ماه مبارک رمضان

ماه مبارک رمضان، سازمان مدیریت پسماند

یک‌شنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ | ۱۱:۱۱ ۰ نظر  بازدید

پیام تبریک مدیر عامل محترم سازمان مدیریت پسماند شهرداری های شهرستان رباط کریم و بهارستان به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری های شهرستان رباط کریم و بهارستان:

بسم الله الرحمن الرحیم

شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِی أُنْزِلَ فِیهِ الْقُرْآنُ هُدًی لِلنَّاسِ وَبَینَاتٍ مِنَ الْهُدَی وَالْفُرْقَانِ

باردیگر موسم مهمانی امت حضرت محمد (صلوات الله علیه و آلهی و سلم) فرارسید و نسیم روح بخش بهار قرآن فضای جامعه اسلامی را عطر آگین نمود و تمامی انسانهای آزاده از هر قید و بند دنیایی را به تشرف و متعنم شدن از این ضیافت الله فراخواند، چه سعادتی برای دلداده گان کوی یار بالاتر از اینکه فرصت حضور در این میهمانی به آنان یک بار دیگر ارزانی شد.

ماه رمضان ماه نزول قرآن، ماه رحمت و بندگی و آگاهی بیشتر از حقایق هستی است و این هدف در سایه تلاوت قرآن و تدبر در آن به دست می آید، ماه رمضان ماه تقویت اراده و آزادی از زنجیرهای امیال نفسانی است و این آرمان مقدس در پرتو عبادت خالصانه و روزه داری حقیقی دست یافتنی است و تلاوت قرآن زمینه تعالی و بازگشت به فطرت الهی و زندگی عالی انسان را فراهم می سازد که این نیز از برکات ماه مهمانی خداوند است.

در این ماه مومنان با قلوبی مالامال از ایمان و امید، به ضیافت پرشکوه و بی نظیری می روند که حضرت دوست میزبان آن است. رمضان المبارک، ماهی است که تمام زمینه های معنوی به منظور گرایش به ارزش های متعالی، برای اقشار مختلف جامعه فراهم است. نهاین لطف خداوند در این ماه شامل انسانها می شود، لطف همین بس که خداوند متعال در ماه رمضان یک شب را به آدمی داده که برتر از هزار ماه است، در شب قدر درهای آسمان بیش از هر زمان بر روی انسانها باز است.

اینجانب ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان به عموم مسلمانان به ویژه همکاران محترم، موفقیت، همگان را در بهره گیری مناسب از فرصت عظیم و معنوی ماه مبارک رمضان از درگاه حضرت احدیت مسئلت می نمایم.


دیدگاه خود را بیان کنید