تبریک روز خبرنگار

پیام تبریک مدیرعامل بمناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک مدیر عامل محترم سازمان مدیریت پسماند شهرداری های شهرستان رباط کریم و بهارستان به مناسبت روز خبرنگار به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری های شهرستان رباط کریم و بهارستان: 17 مرداد روز شهادت خبرنگار والامقام شهید محمود صارمی و روز بزرگداشت مقام خبرنگار هر سال بهانه ای است تا به جامعه خبری خدا قوت و دست مریزاد بگوییم و از برکات خون شهید و شهادت که هنرمردان خداست‌، آن است که آثارشان همانند روح متعالیشان ماندگار می‌شود.

یک‌شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ | ۱۰:۱۹ ۰ نظر  بازدید

پیام تبریک مدیر عامل محترم سازمان مدیریت پسماند شهرداری های شهرستان رباط کریم و بهارستان به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری های شهرستان رباط کریم و بهارستان:

17 مرداد روز شهادت خبرنگار والامقام شهید محمود صارمی و روز بزرگداشت مقام خبرنگار هر سال بهانه ای است تا به جامعه خبری خدا قوت و دست مریزاد بگوییم و از برکات خون شهید و شهادت که هنرمردان خداست، آن است که آثارشان همانند روح متعاایشان ماندگار می شود.

بی شک روزگاری که نقش اطلاع رسانی از طریق ابزارهای مختلف بویژه شبکه های اجتماعی باعث فراوانی و گسترش حضور مخاطبان در عرصه اطلاع رسانی شده، نقش خبرنگاران در انتشار و بیان واقعیات و اخبار حقیقی بسیار مهم و حیاتی است.

این روز در حقیقت فرصتی است برای پاسداشت کوشش های صادقانه خبرنگاران آزاده ای که برای دسترسی، تولید، توزیع و انتشار اطلاعات از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند.

خبرنگاری، فقط یک واژه نیست بلکه یک راه است و خبرنگاری نیز تنها یک شغل نبوده، بلکه شخصیتی است جریان ساز که ریشه در تاریخ و جریان های تاریخ ساز بشری دارد. زبانش گویای وجدان عمومی بشریت و بیانش روشنی بخش هر واقعیت و حقیقت بوده و نگاهش چون آفتاب روشنگر و هستی بخش در امر رسانه و خبر آفرینی است.

اینجانب روز خبرنگار، روز حق گویی و حق جویی و روز پاسداشت قلم را به همه روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم و مجاهدان عرصه اطلاع رسانی تبریک عرض نموده و برای آن مجاهدان بی ادعای عرصه آگاهی بخشی و دانش افزایی آرزوی سرافرازی و تداوم فعالیت و توفیق دارم.


دیدگاه خود را بیان کنید